scorecardresearch

Milli Görüş Hazreti Muhammed'le alay mı etti

208 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Milli Görüşçüler, bugünlerde internette dolaşan bir görüntüyü tartışıyor. Sakallı, sarıklı ve cübbeli bir kişinin arabada yüksek sesle AKP'nin seçim şarkısı olan Dombra'yı çalarken çekilen görüntüleri eleştiren Milli Görüşçüler, "İşte Erbakan'ın eleştirdiği Sakallı Hüsnü'yü bulduk" diyerek videoyu paylaştı.

SAKALLI HÜSNÜ EFENDİ BENİ İYİ DİNLE!

Erbakan, 2007 yılında katıldığı Ekonomi konferansında "Bana bak namazını kılan Sakallı Hüsnü Bey" diye seslenerek AKP'ye oy vermeye çağıranlara şunu söylemişti:

"Beni iyi dinle namaz kılan Hüsnü Efendi! Efendim bunlar da eski Milli Görüşçü, bunlar da sizlerin eski talebesi, bunlara oy vermek lazım' deyip duruyorsun. Her şeye bir kılıf buluyorsun. Hadi oradan! Sakallı Hüsnü beni duyuyor musun, senin bu AKP'ni Siyonistler ve ırkçı emperyalistler işbaşına getirdi. Bunlar ne söylerse yalayıp yutuyorsun. Bana bak, uyan uyan, seni narkozluyorlar, uyuşturuyorlar. Ne zaman uyanacaksın? ... Aldanma! Kulaklarını iyi aç, beni iyi dinle. Hem namaz kılacaksın hem Yahudi'ye hizmet edeceksin. Böyle bir şey olmaz."

İşte Milli Görüş'ün konuştuğu o video ve Erbakan'ın o sözleri:
Etiketler